Haber

NUMAN KURTLUŞ: 14 MAYISTAN SONRA SAHTE MİLLİYETÇİLİK YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Ümraniye’de vatandaşlarla bir araya geldi. Kurtulmuş, Ümraniye Alemdağ Caddesi’nde vatandaşlarla sohbet etti. Kurtulmuş, Ümraniye’deki AK noktasını ziyaret ederek burada bir konuşma yaptı. “Kandil’de terör baronlarının açık desteğine karşı PYD/YPG ile kol kola olup, PKK’ya terör örgütü diyemeyenler, ‘Defolun buradan, sizin desteğinize ihtiyacımız yok’ diyemeyenler şimdi de PKK’yı terör örgütü ilan etmeye çalışıyorlar. 14 Mayıs’tan sonra sahte milliyetçiliğe girişin.” söz konusu.

AK noktasında konuşan Numan Kurtulmuş, “Biz Kandil’in terör baronları kolay değil, kolay değil. FETÖ’nün Avrupa ve Amerika’daki uzantıları, içeride ve dışarıda her türlü işbirlikçi yetmedi. Siz de bize katılın uşaklar. ‘Kahrolsun Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, diktatörü devirin’ diye davette bulunan Batı’nın.

Kurtulmuş, “Mecliste Türkiye’nin sınır ötesi harekâtına hayır oyu veren Cumhuriyet Halk Partisi. Şimdi ilk turda çok gerideler, acaba bir şekilde milliyetçi oylara ulaşıp, parti oylarıyla aradaki farkı kapatabilir miyiz?” Sinan Ogan ile 5.2. “Siz bu milleti enayi mi sanıyorsunuz?” PYD/YPG ile kol kola girenler, PKK’ya terör örgütü diyemeyenler, ‘Defol oradan, biz çıkmayız’ diyemeyenler Kandil’deki terör baronlarının açık desteğine karşı desteğinize ihtiyacım yok, şimdi 14 Mayıs’tan. İşinize bakın millet, böyle zigzag yapanlar, milleti böyle bir forma sokanların hesabı sandıkta sorulacaktır. Recep Tayyip Erdoğan sandıkta çok güçlü bir insan. Bu millet yoluna devam edecektir” dedi.

haber-sandikli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu